"Innowacje, nowe technologie, metody, aktywne w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych. Fizyka z Photonem, Edukacja hybrydowa, Metoda badawcza”

ZAPRASZAMY DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH, NAUCZYCIELI BIOLOGII, GEOGRAFII, FIZYKI, CHEMII

DO OEBJRZENIA NAGRANIA WEBINARU

"Innowacje, nowe technologie, metody aktywne w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.

NAUCZYCIELE BIOLOGII

NAUCZYCIELE GEOGRAFII

NAUCZYCIELE FIZYKI

NAUCZYCIELE CHEMII

Organizatorami Wydarzenia są Moje Bambino oraz  oraz Photon™ Education

Cele i założenia Webinarium

W trakcie wydarzenia online:

• Przekazanie merytorycznej wiedzy na temat metody badawczej na zajęciach przyrodniczych z wykorzystaniem Modułowych Pracowni Przyrodniczych na licencji Centrum Nauki Kopernik
  • Przedstawienie możliwości wydatkowania środków w ramach tegorocznej Rezerwy Oświatowej 2020 oraz opowiedzenie  o merytorycznych walorach pomocy, które zostały wybrane pod kątem realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej
  • Przedstawienie możliwości wykorzystania robota edukacyjnego Photon na zajęciach z fizyki

NOWOCZESNE NAUCZANIE
Z WYKORZYSTANIEM MODUŁOWYCH
PRACOWNI PRZYRODNICZYCH

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI
KOMPUTACYJNYCH
I KOMPETENCJI XXI W.

WYKORZYSTANIE ANGAŻUJĄCYCH
NARZĘDZI W NAUCZANIU
PRZEDMIOTÓW PRZYRODNICZYCH

HARMONOGRAM

Agnieszka Skorodzień
Metoda badawcza na zajęciach przyrodniczych z wykorzystaniem Modułowych Pracowni Przyrodniczych - licencja i rekomendacja Centrum Nauki Kopernik
Ewelina Sołdan
Czy roboty w szkole są tylko dla informatyków? O zestawie Fizyka z Photonem
Urszula Krakowska
Nauczanie zdalne z zestawem do edukacji hybrydowej, czyli jak skutecznie prowadzić kształcenie na odległość

PRELEGENCI

"Innowacje, nowe technologie, metody
aktywne w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.

Prelegent podczas konferencji
Moje Bambino

Agnieszka Skorodzień

Autorka warsztatów i spotkań dla pracowników Oświaty i kadry edukacyjnej. Twórca projektu konferencji edukacyjnych Integracja dla Edukacji.

Pedagog, doradca zawodowy, ekspert Akademii Bambino, mgr filologii polskiej, nauczyciel mianowany, członek rady Fundacji edTech Poland. Absolwentka studiów podyplomowych Job Coaching: doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery, dyrektor ds. marketingu i edukacji w firmie Moje Bambino, twórca projektu konferencji Edukacyjnych Integracja dla Edukacji.
Prelegent konferencyjny - Ewelina Sołdan
Centrum Nauki Kopernik

Ewelina Sołdan

Photon EdTech Expert, autorka modułów Fizyka i Ekologia. Jest nauczycielką matematyki i informatyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni, Flagowej Szkole Microsoft. Prowadzi zajęcia z projektów, gdzie łączy ze sobą robotykę, programowanie, druk 3D, inżynierię i kreatywność.

Prelegent na konferencji edukacyjnej
Moje Bambino

Urszula Krakowska

Absolwentka studiów podyplomowych „Tworzenie i rozwój start up’ów” Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz „Psychologii w biznesie” Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Koordynator warsztatów, konferencji i spotkań dla pracowników oświaty, dyrektorów i nauczycieli w segmencie przedszkole, edukacja wczesnoszkolna. Prowadziła szkolenia dla edukatorów Ośrodka Rozwoju Edukacji. Działaczka społeczna Fundacji „Sieradzieje się”. Starszy specjalista ds. marketingu Moje Bambino.

Obejrzyj nagranie Webinarium

“Innowacje, nowe technologie, metody, aktywne w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas!

Eksperymentowanie to klucz do
efektywnej edukacji i skutecznej nauki.