Webinar:

Centrum Nauki Kopernik x Moje Bambino

O wydarzeniu:

Przestrzeń w szkole ma ogromne znaczenie. To nie tylko kwestia estetyki czy komfortu uczniów, ale również kluczowy element, który może wpływać na efektywność nauki i jakość interakcji społecznych. Odpowiedni układ mebli, właściwe oświetlenie czy akustyka mają bezpośredni wpływ na koncentrację oraz wyniki uczniów, czyniąc przestrzeń szkolną istotnym wsparciem w procesie dydaktycznym.

22 października, godz. 19.00

W ramach całorocznego projektu badawczo-rozwojowego, realizowanego we współpracy Centrum Nauki Kopernik z firmą Moje Bambino, zbadano, jak przestrzenie edukacyjne w polskich szkołach wpływają na proces nauczania i czy są odpowiednio wykorzystywane przez nauczycieli i uczniów.

Wszystkie wyniki i wnioski zostały zebrane w raport, którego premierowa prezentacja odbędzie się 22 października podczas webinaru.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania prezentacji ekspertów oraz wzięcia udziału w dyskusji. Wierzymy, że wnioski z badania będą cennym wsparciem w codziennej pracy w Waszych szkołach. Zapisz się na wydarzenie, a otrzymasz raport z badań “Przestrzeń ma znaczenie”.

Zapisz się na wydarzenie