Odkryj, jak Loti-Bot

może stać się Twoim sprzymierzeńcem w lekcjach z programowania i kodowania.

Organizatorzy Wydarzenia: Moje Bambino oraz InsGraf DIGITAL

Webinar dotyczący nauczania programowania i kodowania w szkole
Zachęcamy do zapoznania się webinarem, który dostarczy edukatorom pomysłów na innowacyjne i angażujące lekcje z programowania w szkole podstawowej. Podczas webinaru dowiesz się, jak Loti-Bot może stać się Twoim sprzymierzeńcem w niesamowitych lekcjach z programowania i kodowania w klasach 1-3 i 4-6.”

PRELEGENCI:

Urszula Krakowska – Koordynator warsztatów, konferencji i spotkań dla pracowników oświaty, dyrektorów i nauczycieli w segmencie przedszkole, edukacja wczesnoszkolna.

Piotr Borowik – Przez wiele lat zajmował się szkoleniami z zakresu sprzętu IT oraz nowych technologii. Procesory, Python czy Scratch nie są mu obce. W Moje Bambino odpowiedzialny za szkolenia, przygotowujące nauczycieli do pracy z rozwiązaniami dostępnymi w ramach programu Laboratoria Przyszłości, takimi jak: drukarki 3D, roboty Photon, mikrokontrolery czy zestawy Lego® Education.

Tematyka poruszana podczas webinaru:

Możliwości Loti-Bota, interfejsy programowania oraz specyfika pracy z nim,

Podstawy obsługi robota

Realizacja różnych obszarów podstawy programowej w szkole podstawowej

Przykładowe scenariusze zajęć z wykorzystaniem robota Loti-Bot

Obejrzyj nagranie szkolenia i pobierz prezentację:

“Odkryj, jak Loti-Bot może stać się Twoim sprzymierzeńcem w niesamowitych lekcjach z programowania i kodowania. Inspiracje dla nauczycieli klas 1-3 i 4-6.”

OBEJRZYJ NAGRANIE:POBIERZ PREZENTACJĘ: